Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat ve Askılı kıyafet taşımacılığını yaparken sizlere sorunsuz hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz firmalarımız gerekirse yani anlaşma yapıldığında mutfak eşyalarını, kıyafetlerinizi hatta evinizde bulunan bütün eşyalarını A dan Z ye hepsini toplamaktadır.

Fakat askılı kıyafetlerin toplanması  diğerlerine göre nazaran biraz farklı toplanmaktadır. Toplanan mutfak malzemesini falan gazeteler ile teker teker sarıp kolilerin içine düzgün bir şekilde özenerek yerleştirilir.  Taşınmaya hazır olan kolilerin üstüne kırılacak malzeme diye yazılır sonrasında taşıma işlemi başlar. Askılı kıyafet taşıma buna göre biraz farklıdır nasıl mı? kıyafetlerinizi askılı hale getiriyoruz sonrasın da ise sitreç film dediğimiz malzememiz ile sarıp ambalaj yapıyoruz daha sonrasında ise uzman personellerimiz tarafından taşıma işlemi gerçekleşiyor ve aracımızda  karton kutulardan yapılmış özel dizayn edilmiş askılı  kıyafet kutuları   bulunmaktadır. sonrasında ise bu kutulara özen ile yerleştirilir yerleştirilirken içini biraz naftalin ne oda parfümü sıkılır bunun sıkılmasının sebebi ise olur da kıyafetler yıkanmamış ise koku yapmasın diye bu önlemler alınır sonra nakliyat işlemi firmalarımız tarafından gerçekleşir.

Bizler sizler için özel seçtiğimiz firmaların hepsini denetledikten sonra bu platforma toplamış  bulunmaktayız evden eve talep ver sitesi olarak sizlere her türlü kolaylığı sağlıyoruz sigortalı ve sorunsuz taşınmanın farkına sizlerde varın diye Türkiye’nin en iyi firmaları arasında seçim yarak her türlü belgeyi kontrol ederek bazılarını yani seçilmiş olanları sizler ile burada buluşturuyoruz yapmanız gereken tek şey ise sitenizde bulunan sizler  için özel seçilmiş olan firmalarımız ile iletişime geçmek  saymış olduğumuz bu hizmetlerin hepsinden yararlanacaksınız ve eşyalarınıza sigorta yapılacak şehirler arası hizmet veren firmalarımız Türkiye’nin her tarafında sorunsuz ve sözleşmeli nakliyat hizmeti vermektedir.